Prelegenci

Agnieszka Szóstek
CX/UX Lead Designer / Play

Bazując na piętnastoletnim doświadczeniu, Agnieszka Szóstek zajmuje się strategicznym zarządzaniem designem oraz prowadzi projekty mające na celu stworzenie innowacyjnych rozwiązań przy wykorzystaniu procesu zorientowanego na użytkownika.

Agnieszka jest odpowiedzialna za tworzenie strategii CX, zarządzanie zespołami projektowymi oraz zmianę kultury organizacji w kierunku Customer Experience. Przez ostatnie cztery lata blisko współpracuje z Play, gdzie została zaproszona, żeby wprowadzić do firmy myślenie projektowe, a dziś promuje wartość CX na poziomie Zarządu.

Poza Play Agnieszka współpracowała z Allegro, BZWBK, PZU, Netią, Tatrzańskim Parkiem Narodowym, Śląskim Urzędem Wojewódzkim i innymi firmami oraz organizacjami poszukującymi pomysłu na to, jak tworzyć emocjonalną wartość swojej marki w oczach klientów. Poza tym Agnieszka wykłada w Polsce i za granicą projektowanie Customer Experience. Agnieszka ukończyła studia magisterskie z projektowania interakcji, a następnie zrobiła doktorat na wydziale Wzornictwa Przemysłowego na Politechnice w Eidhoven w Holandii. Filozofię swojego działania Agnieszka opowiedziała na TEDx Warsaw w roku 2013 (w jęz. ang.) (tedxtalks.ted.com/video/User-centered-Design-Aga-Szstek)