Prelegenci

Itziar Pobes Gamarra
Service Designer & Project Brain / We Question Our Project / Hiszpania

Jest projektantką usług i współzałożycielką studia We Question Our Project. Pracuje przy tworzeniu usług cyfrowych dla samorządów lokalnych i terytorialnych.

Szczególnie interesuje ją, w jaki sposób praca z prototypami i współtworzenie usług przez przyszłych użytkowników – zwykłych obywateli i urzędników – zmienia wyjściowe założenia projektów i poszerza ich zakres.

Itziar ukończyła studia z dziedziny Design Thinking and Innovation. Obecnie poszerza wiedzę z tego zakresu na studiach MBA na uniwersytecie Nauk Stosowanych Laurea w Finlandii. Ma 10-letnie doświadczenie w branży User Experience i Interaction Design.

Wykłada Design Thinking and Service Prototyping (myślenie projektowe i tworzenie prototypów usług) w barcelońskiej Bau Design School, udziela również wykładów z dziedziny Service Innovation w szkołach administracji publicznej Escola d’Administració Pública de Catalunya oraz Centre d'Estudis Jurídics i Formació Especialitzada, a także na Mondragon Unibertsitatea.

Itziar Pobes promuje projektowanie usług publicznych m. in. jako organizator Barcelona GovJam (http://www.barcelonagovjam.org), regularnie występuje też na konferencjach dotyczących usług publiczntcg.

Więcej informacji o Itziar Pobes znajduje się na LinkedIn pod adresem (https://www.linkedin.com/in/itziarpobes).