Prelegenci

Marc Garcia Fortuny
Service Designer & Professional Questioner / We Question Our Project / Hiszpania

Marc, jak sam siebie określa, zajmuje się profesjonalnym zadawaniem pytań. Jest współzałożycielem studia We Question Our Project. Pracuje dla administracji publicznej, firm prywatnych i organizacji pozarządowych.

Pomaga poprawiać jakość świadczonych przez nie usług – zarówno tych cyfrowych, jak i realizowanych bezpośrednio, twarzą w twarz. W tym celu prowadzi otwarte dyskusje, które mogą doprowadzić do zakwestionowania dotychczasowych rozwiązań lub postawienia nowych pytań. Następnie prowadzi badania z przyszłymi użytkownikami.

Marc ukończył studia z dziedziny Design Thinking and Innovation oraz studia MBA w barcelońskiej EADA Business School. Posiada wykształcenie i doświadczenie w zakresie projektowania graficznego i cyfrowego.

Wykłada Design Thinking and Service Design w barcelońskiej Bau Design School, udziela również wykładów z dziedziny Service Innovation w szkołach administracji publicznej Escola d’Administració Pública de Catalunya oraz Centre d'Estudis Jurídics i Formació Especialitzada, a także na Mondragon Unibertsitatea.

Marc Garcia Fortuny promuje projektowanie usług publicznych m. in. jako organizator Barcelona GovJam (http://www.barcelonagovjam.org), regularnie występuje też na konferencjach dotyczących projektowania usług publicznych.

Więcej informacji o Marcu Garcia Fortuny znajduje się na LinkedIn pod adresem https://www.linkedin.com/in/marcgarciafortuny.